Witaj na stronie salonu masażu

Metody, którymi aktualnie pracuję, dają wspaniałe efekty w leczeniu wszelkich dolegliwości narządów ruchu, jak również narządów wewnętrznych. Powodują także równoważenie stanów emocjonalnych.


Nie mówię moim pacjentom: “Zostaw lekarzy i przyjdź do mnie”. Twierdzę, że medycyna konwencjonalna jest jak najbardziej potrzebna, metody konwencjonalne jak i metody naturalne mogą w doskonały sposób się uzupełniać.

Pacjentów po chemioterapii, kiedy organizm jest wyczerpany i obolały, zapraszam serdecznie. Metody którymi aktualnie pracuję zapewniają organizmowi powrót do normalności i pełni sił.

Terapie opracowuję indywidualnie dla każdego człowieka. Metody pracy dobieram do konkretnych przypadków. Bardzo często podczas jednej terapii pracuję kilkoma metodami w zależności od potrzeb. Oprócz masażu klasycznego zajmuję się refleksologią i refleksoterapią.

Tego co robię, nie traktuję jako moją pracę, lecz jako moją pasję. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, ponieważ Kocham to, co robię.O mnie | Oferta | Zabiegi | Galeria | Kontakt